Skład

Adrian Litewka

Wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów, instrumentalista. Uczeń szkoły muzycznej w klasie perkusji Państwowej Szkoły Muzycznej w Białej Podlaskiej. Poza instrumentami perkusyjnym takimi jak vibrafon, ksylofon, marimba, kotła, conga, bongosy czy perkusja, gra również na fortepianie i gitarze. Jeden z reprezentantów Polski oraz laureat pierwszego miejsca na Eurowizji młodzieżowej we Włoszech w 2016 i 2018 roku w swojej kategorii wiekowej. Absolwent Warszawskiej Akademii Realizacji Dźwięku Krzysztofa Maszoty gdzie zdobył tytuł Realizatora Dźwięku. Współpracował z Piotrem i Wojciechem Cugowskim, Kasią Kowalską, Mieczysławem Jureckim, Robertem Chojnackim i wieloma innymi znanymi w Polsce artystami. Swój warsztat wokalny doskonalił pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Anny Bajak, Krystyny Piotrowskiej, Aleksandra Pałaca, Pauliny Grochowskiej, Piotra Hajduka, Magdaleny Hymos – Sulej oraz Ireneusza Parafiniuka.


Mariusz Chwedoruk

Z muzyką związany od trzeciego roku życia grając na akordeonie. Ukończona szkoła muzyczna I stopnia oraz Studium Organistowskie – instrumenty: pianino, saksofon, organy.


Piotr
Majewski

Związany z muzyką już od najmłodszych lat. Instrumenty, na których gra to kontrabas oraz gitara basowa. Uczestnik wielu projektów muzycznych, koncertujący zarówno w kraju, jak i zagranicą. Prywatnie pasjonat muzyki etnicznej i folkowej.


Marek Kowalczyk

Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania gitarzysta. Od wielu lat związany z bialskopodlaską sceną muzyczną. Fan cyfrowej obróbki i kreowania brzmienia. Współpracował m. in. z Marooders, Magnificat, Clone of Nizza, L.A. Project. Obecnie udziela się Orkiestrze Retro Cieleśnica oraz Litevka Quartet.